Globalny Fundusz Pożyczkowy specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pod zastaw nieruchomości, firmom potrzebującym szybkiego wsparcia finansowego, bez zbędnych zaświadczeń i formalności. Naszych Klientów nie weryfikujemy w BIK ani KRD. Nasza oferta stanowi wygodną alternatywę dla ofert bankowych, do których duża część polskich przedsiębiorców nie ma dostępu.

To co nas wyróżnia to bardzo elastyczne podejście do każdego z Klientów, każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie w celu wypracowania kompromisu korzystnego dla obu stron. Reagujemy natychmiast po otrzymaniu zapytania mailowego lub telefonicznego, szanując Państwa czas oraz ze zrozumieniem traktując potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Od ponad 20 lat reagujemy na codzienne potrzeby naszych Klientów pożyczając pieniądze pod zabezpieczenia głównie złota i kosztowności, a obecnie w ramach Globalnego Funduszu Pożyczkowego proponujemy zabezpieczenia również na nieruchomościach oraz pojazdach.

GFP to również możliwość inwestowania własnego kapitału w produkty Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych które obecnie mamy w ofercie, co daje nam możliwość obsługiwania zarówno Klienta poszukującego kapitału jak również takiego który chce bezpiecznie ulokować swoje środki.

Zapraszam wszystkich Państwa do korzystania z naszych usług.

Masz pytania? Dzwoń: +48 602 422 999
Napisz do nas: biuro@gfp.org.pl